این دفتر که در سال ۱۳۸۰ شروع به فعالیت کرده است هم اکنون در حال ارایه سه خدمت زیر به مخاطبان گرامی است:
  • ماهنامه مهندسی بیمارستان: در بهار ۱۳۹۷ تاسیس شد. این مجله، تنها ماهنامه سراسری در زمینه تخصصی ساخت بیمارستان در کشور بوده و به موضوعات علمی و صنفی مربوطه می پردازد. برای دیدن شماره های چاپ شده و نیز دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا  کلیک کنید.
  • نشریه کالای سلامت ایران: این نشریه به صورت سالیانه منتشر می شود و در واقع یک دایرکتوری فهرست بندی شده برای کالاهای پزشکی و سلامت ساخت ایران و نیز خارجی است. همچنین لیست کامل تولید کنندگان، وارد کنندگان و برندهای خارجی فعال در ایران در این نشریه به ترتیب الفبا بر طبق آخرین فهرست بندی اداره کل تجهیزات پزشکی کشور ارایه می شود. برای دیدن شماره آخر و نیز دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
  • شرکت نمایشگاهی آرپکس: این فعالیت نمایشگاهی که از سال ۱۳۸۰ (۲۰۰۱ میلادی) شروع شده است، تاکنون گام های موثری را در جهت رشد صادرات محصولات سلامت ایرانی در بازارهای منطقه و جهانی موجب شده است. این شرکت با داشتن نمایندگی نمایشگاه های معتبر خارجی در زمینه سلامت، همچون شرکت اینفورما که برگزار کننده نمایشگاه عرب هلث، مد لب، افریقا هلث و…. است، همه امور ثبت نام غرفه داران و تولید کنندگان ایرانی را در نمایشگاه های منتخب به عهده دارد. برای دیدن لیست نمایشگاه های فعال و دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا کلیک کنید.