کتاب جامع سالیانه  “کالای سلامت ایران”  شامل اطلاعات الفبایی و کامل شرکت های تولید کننده، وارد کننده و توزیع کننده کالای سلامت اعم از تجهیزات پزشکی، دارویی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، مشاوره فنی و مراکز ارائه خدمات سلامت، در پاسخ به نیاز مراکز درمانی و دانشگاه های علوم پزشکی کشور چاپ و منتشر می شود. این کتاب همچنین دارای لیست الفبایی و کامل محصولات سلامت، برندها و کمپانی های خارجی و نمایندگی های مجاز آنها است. معرفی مسئولان امور تجهیزات پزشکی و دارویی کشور با جزئیات تماس از دیگر فصل های کتاب است.

در این کتاب موارد زیر را به تفکیک مشاهده می کنیدشرکت های تولید کننده، شرکت های واردکننده، محصولات ساخت ایران، محصولات خارجی، کمپانی های خارجی، نمایندگی مجاز کمپانی ها، مشخصات و جزئیات شرکت ها، بیمارستان های دولتی و خصوصی، اورژانس ها، مسئولان و مدیران  امور مربوط به کالای سلامت کشور، اعضای انجمن های صنفی شرکت های تولید کننده، صادرکننده، وارد کننده و توزیع کنندگان کشور و استانی همچنین راهنما و توضیحات علمی و فنی خرید دستگاه ها و تجهیزات و کاربرد آنها.

این کتاب مرجع به صورت رایگان در اختیار مسئولان ذی ربط در سراسر کشور قرار می گیرد. همچنین در نمایشگاه ایران هلث ۱۳۹۷ به طور گسترده توزیع می شود.
 کتاب برای سایر متقاضیان نیز به طور گسترده همراه با فلش مموری (شامل فایل کامل کتاب با قابلیت جستجو) عرضه می شود . متقاضیان خارجی نیز کتاب را در فلش مموری یا از طریق سایت دریافت می کنند

شماره مجوز ارشاد: ۷۶۹۶۸

آرشیو نشریه